dnes je 20.1.2022

Input:

Portál MOJE daně a ukončení provozu starší verze daňového portálu

14.1.2022, Zdroj: Finanční správa

Provoz starší verze Daňového portálu a přístup do původních daňových informačních schránek bude ukončen 28. 2. 2022.

Pro plné využití elektronických služeb včetně vyplnění daňových přiznání prostřednictvím aplikace EPO (Elektronická podání pro Finanční správu) Finanční správa všem doporučuje využít služeb nového portálu MOJE daně, neboť u starší verze daňového portálu již nejsou podporovány veškeré služby, například načítání údajů.

Portál MOJE daně spustila Finanční správa již téměř před rokem (konkrétně 28. 2. 2021) a znamenalo to další posun ve zjednodušení, zrychlení a poskytnutí vyššího komfortu elektronické komunikace s Finanční správou. Od jeho spuštění měli uživatelé původních daňových informačních schránek (DIS) přesně rok na to, aby si  jednoduše zřídili modernizovanou daňovou informační schránku PLUS (DIS+).

Původní daňové informační schránky (DIS), do kterých se lidé přihlašovali na adrese https://adisspr.mfcr.cz,  budou podle zákona zrušeny, a to 28. 2. 2022.  Po tomto datu nebudou původní schránky (DIS) dostupné a uživatelé se k nim již nebudou moci přihlásit. K 28. 2. 2022 dojde i ke zrušení přístupu do původního daňového portálu na stejné  webové adrese a již nyní doporučujeme využít služeb

Nahrávám...
Nahrávám...